Szkolenia

15.11.2023 - Problematyka prawna przyłączy Wod-Kan po wyroku Sądu Najwyższego z dnia 17 maja 2023 roku. Warunki budowy i umowne warunki utrzymania przyłączy Wod-Kan w tym usuwania awarii

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t „Aktualne zagadnienia prawne, istotne dla przedsiębiorstw wodociągowo – kanalizacyjnych”,  w r

25.01.2022r. - Rewolucyjne zmiany przepisów w ramach tzw. „Polskiego Ładu”

11.05.2021r. - szkolenie on-line n/t: "Przejmowanie urządzeń wod.-kan."

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu on-line n/t: PRZEJMOWANIE URZĄDZEŃ WOD. - KAN.

25.03.2021r. - WARUNKI PRZYŁĄCZENIA DO SIECI WOD. – KAN. W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW

Webinarium - Nowe Prawo zamówień publicznych w branży wod-kan

Za kilka miesięcy wchodzi w życie nowe Prawo zamówień publicznych. Nowa ustawa to trzykrotnie więcej przepisów, nowe i stare regulacje napisane w odmienny sposób.

25.09.2020r. - Nadchodzące zmiany w podatku VAT dotyczące przedsiębiorstw wodociągowo – kanalizacyjnych – nowy JPK VAT i „SLIM VAT”

18.12.2019r. - ZAWIERANIE I WYKONYWANIE UMÓW O ZAOPATRZENIE W WODĘ I ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW – WZORY I WARSZTATY PRAWNE.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Zawieranie i wykonywanie umów o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków - wzory i warsztaty prawne.

13.06.2019r. - Dostęp do informacji publicznej

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Dostęp do informacji publicznej.

Renowacja sieci z wykorzystaniem rękawów CIPP - odwołane

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” uprzejmie informuje, że szkolenie planowane na 11.04.2019r.

07.03.2019r. - Podatkowe aspekty funkcjonowania spółek komunalnych

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Podatkowe aspekty funkcjonowania spółek komunalnych.