27. Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

W imieniu organizatora - firmy Abrys - zapraszamy do udziału w 27. Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 12-13 grudnia 2023 r. we Wrocławiu w Q Hotel Plus oraz online.

Kongres ENVICON jest z pewnością największym i najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem dotyczącym ochrony środowiska w Polsce. Od lat gromadzi ekspertów z branży, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych czy organizacji branżowych. Silnie reprezentowani są także członkowie administracji rządowej i samorządowej oraz naukowcy. Organizowany przez nas Kongres jest opiniotwórczym wydarzeniem, które wyprzedzając trendy, wskazuje tematy kluczowe dla branży. Podczas Kongresu odbędzie się 7 sesji tematycznych, w ramach których stawiamy na dyskusję i dialog, szukając sprawdzonych rozwiązań i dobrych wzorców. Inauguracja, czyli Strefa dialogu #wybieramsrodowisko będzie kontynuacją dyskusji zapoczątkowanej z reprezentantami największych komitetów wyborczych w sierpniu 2023 r.

Kolejne zaplanowane sesje w ramach Kongresu to: Gospodarka odpadami, Gospodarka wodno-ściekowa; Samodzielność energetyczna – klucz do bezpieczeństwa i rozwoju przemysłu; Sztuczna inteligencja, Nowoczesne technologie, innowacje i trendy w ochronie środowiska; ESG, greenwashing i relacje społeczne; Polsko-Ukraińskie Forum Gospodarcze oraz Efektywne zarządzanie gospodarką komunalną w różnych modelach własnościowych. Współpraca sektora prywatnego i samorządowego.

Sesja Gospodarka wodno-ściekowa będzie podzielona na dwa panele dyskusyjne:
1. Taryfy i rola regulatora, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym
2. Postępowanie w sytuacjach nadzwyczajnych, utrzymanie infrastruktury krytycznej i cyberbezpieczeństwo sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, bezpieczeństwo wody

W dniu poprzedzającym Kongres odbędzie się spotkanie się na Abrysówce - nieformalnym, zapoznawczym spotkaniu biznesowym. To doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów już przed rozpoczęciem wydarzenia. Odbędzie się ona w restauracji Tarasova zlokalizowanej na ostatnim piętrze hotelu, z widokiem na panoramę Wrocławia.

Zwieńczeniem pierwszego dnia obrad Kongresu będzie uroczysta Gala, podczas której wręczane są nagrody dla zasłużonych w branży ochrony środowiska. Wydarzenie uświetni występ gwiazdy wieczoru – Budki Suflera.

Strona Kongresu i program: https://envicon.abrys.pl/
Lokalizacja: https://www.qhotels.pl/bielany-wroclawskie

Dla Członków  DFW specjalny rabat ze względu na Patronat branżowy nad wydarzeniem -30% na udział w Kongresie ENVICON (1113 zł netto - 1 368,99 zł brutto). Cena standardowa to 1590 zł netto. Podczas rejestracji prosimy podać kod rabatowy SW30ENVICON

W ramach sesji Gospodarka wodno-ściekowa zostaną zebrane najważniejsze wnioski, które zostaną przekazane do właściwych instytucji. Kongres ENVICON to najważniejsze podsumowanie roku w branży ochrony środowiska, na którym nie może Państwa zabraknąć.

 

Załączniki: 
ZałącznikRozmiar
PDF icon draft programu_ENVICON_2023_Abrys.pdf683.16 KB