Konferencja 4-5.10.2013r.

W dniach 4-5 października 2013r. w Hotelu Cieplice w Jeleniej Górze - Cieplicach odbyła się dolnośląska konferencja wodociągowa, zorganizowana przez Fundację "Dolnośląskie Forum Wodociągowe". Tematyka konferencji dotyczyła aktualnej sytuacji w branży wod.-kan. oraz jej otoczenia prawnego, inwestycyjnego i organizacyjnego. Podczas konferencji omówione zostały także zasady finansowania projektów w nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020. W konferencji udział wzieły osoby zarządzające dolnośląskimi przedsiębiorstwami wod.-kan., zrzeszonymi w Fundacji oraz Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Marek Mielczarek, a także Prezes Rady Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie Tadeusz Rzepecki.