Szkolenia

Webinarium - Nowe Prawo zamówień publicznych w branży wod-kan

Za kilka miesięcy wchodzi w życie nowe Prawo zamówień publicznych. Nowa ustawa to trzykrotnie więcej przepisów, nowe i stare regulacje napisane w odmienny sposób.

25.09.2020r. - Nadchodzące zmiany w podatku VAT dotyczące przedsiębiorstw wodociągowo – kanalizacyjnych – nowy JPK VAT i „SLIM VAT”

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu on-line

18.12.2019r. - ZAWIERANIE I WYKONYWANIE UMÓW O ZAOPATRZENIE W WODĘ I ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW – WZORY I WARSZTATY PRAWNE.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Zawieranie i wykonywanie umów o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków - wzory i warsztaty prawne.

13.06.2019r. - Dostęp do informacji publicznej

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Dostęp do informacji publicznej.

Renowacja sieci z wykorzystaniem rękawów CIPP - odwołane

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” uprzejmie informuje, że szkolenie planowane na 11.04.2019r.

07.03.2019r. - Podatkowe aspekty funkcjonowania spółek komunalnych

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Podatkowe aspekty funkcjonowania spółek komunalnych.

29.11.2018r. - „Compliance w zamówieniach publicznych”

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Compliance w zamówieniach publicznych. Zmiany w prawie i ryzyka związane z nieprawidłowościami czy niezgodnością z prawem niosą ze sobą wiele wyzwań także w obszarze zamówień publicznych.

27.09.2018r. - „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych”.

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu n/t: „Zagadnienia prawne dla przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych.

Szkolenie Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH

Fundacja "Dolnośląskie Forum Wodociągowe" uprzejmie informuje, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - PZH organizuje w dn. 24.05.2018r. szkolenie nt.

22.02.2018r. - „Taryfa dla wody i ścieków po nowelizacji ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków ”

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zorganizowała w dn. 22.02.2018r.