VIII Konferencja naukowo - techniczna awarie, monitoring, budowa i modernizacje sieci wod. - kan.

BMP, wspólnie z wydawcą magazynu „Kierunek Wod-Kan” oraz portalu www.kierunekwodkan.pl mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VIII Konferencji Naukowo-Technicznej Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacje Sieci WOD-KAN, która odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. w Hotelu META Resort Wine&SPA w Szczyrku. Honorowym Gospodarzem imprezy jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach. Podczas konferencji poruszane będą tematy z jakimi przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne muszą radzić sobie każdegio dnia. Poszczególne rozwiązania będzie można znaleźć podczas 5 paneli tematycznych z tego zakresu:
• W sieci, CZYLI jak zarządzać rurami
• Kropla do kropli…, CZYLI o stratach wody
• Budujemy i modernizujemy, CZYLI o nowych i odnawianych sieciach
• Czasem się psuje, CZYLI o awariach na sieci wod-kan
• By już nie śmierdziało, CZYLI jak eliminować nieprzyjemny zapach
Jak co roku, podczas wydarzenia odbędą się POKAZY nowoczesnych technologii i rozwiązań dla sieci wod-kan. Całość spraw organizacyjnych prowadzi koordynator konferencji: Aneta Jaroszewicz, tel. 32/415 97 74 wew. 23, e-mail: aneta.jaroszewicz@e-bmp.pl

Patronat nad konferencją objeła Fundacja "Dolnośląskie Forum Wodociągowe".

Specjalne koszty uczestnictwa dla członków Fundacji „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”   620 zł   450 zł / os