Aktualności

Postępowania taryfowe - artykuł Kancelarii Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy w Poznaniu

W załączeniu prezentujemy artykuł z Dziennika Gazety Prawnej dotyczący postępowań taryfowych.

Światowy Dzień Wody

Jak co roku, z okazji Światowego Dnia Wody, Fundacja "Dolnośląskie Forum Wodociągowe" oraz Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zorganizowały Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży

25.03.2021r. - WARUNKI PRZYŁĄCZENIA DO SIECI WOD. – KAN. W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW

Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu on-line n/t:

Webinarium - Nowe Prawo zamówień publicznych w branży wod-kan

Za kilka miesięcy wchodzi w życie nowe Prawo zamówień publicznych. Nowa ustawa to trzykrotnie więcej przepisów, nowe i stare regulacje napisane w odmienny sposób.

20 lat Fundacji "Dolnośląskie Forum Wodociągowe"

W październiku 2020r. przypada 20 rocznica podpisania aktu założycielskiego Fundacji „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”.